Used tractor for sale


polovni
July 9, 2009, 11:01 pm
Filed under: Uncategorized | Tags:

Leiutamine põlemisel mootori muutnud farming maailm mis on seotud traktori, mis asendab vana töömahukas, kuidas kasutada hobuste ja auru. Väga varakult traktorid olid väga lihtne sellele paigaldatud kirjatarbed mootor, mida kasutati võimule rung koos rataste, mis oli kontrollitud kaudu kett. The Fordson traktor on toodetud aastal 1917 ja see traktor suutis teha asju tunduvalt madalama hinnaga ja vähem tööjõudu. By varajane 1920 on Fordson traktori töötas enam kui seitsekümmend viis protsenti kasvandustega. The International, Case, Ferguson, John Deere ja David Brown nimetada mõne kiiresti, millele järgneb leiutise kohta Fordson traktoritele polovni.

The David Brown traktorid olid leiutas 1913 poolt Huddersfield Company. The Huddersfield ettevõte toodetud käigukastide ja mootorite jaoks Ferguson traktoritel. Tootmine nende mootorite lõpetas aastal 1939, sest Ferguson Firma leida, et vähendada kulusid, parandades seejuures võimu.

Seal on palju inimesi, kes koguvad vintage traktorite ja vintage traktori osad. On ka mõned inimesed, kes koguvad vintage tractor käsiraamatuid. Palju on vintage traktorid ostetakse ja müüakse läbi erasektori müügi Siiski on ka mõned vintage tractor vahendajad, kes tegelevad eelkõige ostmine ja müümine on vintage traktoritele.

Paljudes kohtades on regulaarne vintage traktori näitab, kus inimesed, kes omavad vintage traktorid saaksid kohtuda ja uhkeldama oma vintage traktorite ja võivad kodanikud tulevad mööda imetlen neid. On ka palju vintage tractor klubid, kus inimesed saavad vestelda sarnaselt mõtlevate inimeste ja swap ideid; need on suurepärane võimalus kohtuda inimestega, kellel on samad huvid polovni.

On olemas suur hulk vintage traktori raamatuid, vintage tractor videod ja vintage traktor internetileheküljed, et on olemas. Samuti on paljud veebilehed, kus inimesed saavad sirvida vintage traktorid, mis on müügiks ja ka osasid, mille jaoks on olemas vintages traktoritele. On spetsialiseerunud alade teatud vintage traktorite ja ka ventilaator klubid konkreetsete teeb, kus saab kohtuda sarnaselt meelestatud inimesi üle maailma. Meil on palju ettevõtteid, mis tegelevad importivate ja eksportivate eri liiki vintage traktori ja neid on võimalik leida internetist.

Advertisements

Leave a Comment so far
Leave a commentLeave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: